Strašidlácký den v mateřské školce

V úterý 1. listopadu 2022 školka ožila bubáky a strašidly. Už v dopoledním programu si děti užily soutěže a zábavné disciplíny v kostýmech strašidel. Do školky se přišlo podívat několik upírů, čarodějek, ale třeba také bílá paní.

Odpoledne se od 16,30 otevřely brány školky také pro rodiče. Již v předchozích dnech nám rodiče našich dětí do školky postuponě nanosili vlastnoručně vyřezané dýně, které nám nádherně ozdobily zahradu. Jakmile se setmělo, ihned jsme v dýních zapálili světýlka, takže se zahrada školky proměnila v kouzelné místo plné zubatých bubáků. Na zahradě také čekala pro rodiče s dětmi zábavná stezka, kterou si prošli a postupně splnili několik jednoduchých úkolů. Za každý úkol si zapsali do tajenky písmenko. S vyplněnou tajenkou potom děti navštívily čarovné sklepení, kde na děti čekala naše hodná čarodějka Elvíra, která děti za jejich statečnost odměnila sladkým balíčkem. Závěrem strašidelného podvečera byla procházka po obci s barevnými lampionky.

Věříme, že si všichni zúčastnění společné odpoledne plné strašidel, kouzel a světýlek užili!

Fotky z našeho strašidláckého dne si můžete prohlédnout v sekci "Fotogalerie"