Návštěva třídy Broučků u předškoláků v přípravné třídě ZŠ Demlova

V úterý 28. 6. 2022 děti ze třídy Broučků vyrazily na návštěvu do přípravné třídy na základní školu Demlova 32 v Jihlavě. Děti si prohlédly třídu a zjistily, že je velmi podobná té naší. Děti zde mají stolečky pro svou práci, ale také koberec na dovádění a spoustu hraček a skládaček na tvoření.

Protože ale bylo venku krásné počasí, děti uvítaly společné hraní na prolézačkách a houpačkách, které jsou dětem k dispozici na školním dvoře. Nakonec jsme procházkou kolem školy došli až k prodejně zmrzliny, kde si děti pochutnaly na točené vanilkové a pistáciové.

Naši návštěvu jsme zakončili dováděním na dětském hřišti nedaleko autobusové zastávky a na obědě už jsme si pochutnávali ve školce.

Den s předškoláky jsme si všichni moc užili. Veselé fotky jsou toho důkazem laugh