INFORMACE K MIMOŘÁDNÉMU OPATŘENÍ K UZAVŘENÍ MŠ
březen

Vážení rodiče,

vzhledem ke stávající situaci zůstává MŠ ve Velkém Beranově nadále UZAVŘENA (minimálně do Velikonoc).

Po celou dobu uzavření MŠ (od 17. 3.) máte nárok na ošetřovné. Aktuální formuláře naleznete na

Formulář si můžete nechat potvrdit každý den od 8.00 do 12.00 hod. u účetní  školy, p. Hegnerové nebo po telefonické domluvě nebo raději žádost podat elektronicky na adresu: hegnerova@zsvberanov.cz
Do emailu uveďte jméno a příjmení dítěte. Tiskopis vyplníme a naskenovaný s naším razítkem pošleme na email zpět. I vy pak můžete tuto Žádost o ošetřovné poslat svému zaměstnavateli v elektronické podobě.​ Prosíme o upřednostnění elektronické komunikace před osobním kontaktem.

Děkujeme za pochopení a přejeme klidné dny.

Vítejte na stránkách MŠ Velký Beranov

Mateřská škola Velký Beranov je venkovskou mateřskou školou v nedaleké blízkosti krajského města Jihlava a v dostupnosti MHD.

Budova má dvě podlaží a jsou zde 2 třídy s kapacitou pro 50 dětí. Děti jsou rozmístěny do dvou věkově smíšených skupin. Ve třídách Koťata a Broučci jsou zpravidla děti od 3 do 6 let. Do MŠ jsou zapsány děti na základě provedeného zápisu vyhlášeného mateřskou školou.

Okolo mateřské školy je rozsáhlá, dobře vybavená školní zahrada, která je využívána po celý rok.

Zřizovatelem mateřské školy je Obec Velký Beranov. S účinností od 1.7. 2010 na základě rozhodnutí zastupitelstva obce byla sloučena se Základní školou Velký Beranov a její název je Základní škola a mateřská škola Velký Beranov, okres Jihlava, příspěvková organizace. Školu navštěvují děti z Velkého Beranova a přilehlých obcí.

Ve škole pracují 4 učitelky, 1 chůva, 2 provozní zaměstnanci.